A70/019
Jan Bauch (1898-1995)
KRASOJEZDKYNĚ A KOMEDIANTI
1976
Dvojice grafik - suchá jehla na papíru, 2x 45,1x33,8 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "Jan Bauch 1976".
Srov.: Peter Kováč - Rea Michalová, Jan Bauch, Galerie Art Praha 2013, s. 303, obr. 245 (Artisté s koly, 1956, olej / plátno, 100x73 cm, Národní galerie Praha).
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.