A70/022
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
F. VILLON
Ca 1962
Litografie na papíru, 36,5x22 cm (48,6x34,2 cm), sign. tužkou pod tiskovou plochou "L. Jiřincová".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.