A70/023
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
TVÁŘ ŽENY S MOTÝLEM A TVÁŘ ŽENY
Dvojice grafik - litografie na papíru, 2x 21x15 cm (35,4x25,4 cm), sign. tužkou dole uprostřed "L. Jiřincová". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.