A70/030
Jiří Anderle (1936)
TV GAME
1976
Suchá jehla na papíru, 65,5x49,5 cm (tisková plocha), 79x69 cm (rám), tužkou sign., dat. a věnování Alexandrovi Skalickému.
Rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.