A70/031
Jiří Anderle (1936)
ALBUM 76
Diagrafie, 31,5x43 cm (výřez pasparty), 58,5x72 cm (rám), tužkou sign., zn. "Album 76" a "Diagrafie". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.