A70/032
Jiří Anderle (1936)
MANIPULACE I.
1976
Suchá jehla na papíru, 68x36 cm (výřez pasparty), 96x65 cm (rám), tužkou sign., dat. a zn. "Manipulace I.". Tužkou věnování Alexandrovi Skalickému.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.