A70/033
Jiří Anderle (1936)
FRAGMENT Č. 1 - VOX HUMANA
1979
Lept a suchá jehla na papíru, 96,5x76,5 cm, sign., dat. a zn. vlevo dole "Jiří Anderle 79". Vlevo dole věnování: "Zkušební tisk pro Alexandra Skalického".
Tento zkušební tisk existuje v této podobě v tomto jediném originálu a je to zároveň největší známý tisk Jiřího Anderleho.
Rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.