A70/034
Jiří Anderle (1936)
VERMEEROVA DÍVKA ČTOUCÍ DOPIS
1980
Suchá jehla na papíru, 97,5x65 cm, zn., sign. a dat. tužkou v tisku dole "Vermeerova dívka čtoucí dopis, Jiří Anderle, 24. V. 1980". S věnováním "Tisk pro Alexandra Skalického".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.