A70/053
Josef Liesler (1912-2005)
MÁM DÜRERA V PSACÍM STROJI
1981
Barevná litografie na papíru, 64x48,6 cm, čísl., sign. a dat. tužkou pod tiskovou plochou "94/130 Liesler 81", zezadu tužkou "Josef Liesler 150 00 Praha 5, Xaveriova 17. ČSSR. Mám Dürera v psacím stroji Ich habe Dürer in der Schreibmaschine - litografie 81/48,5x37,5".
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.