A70/069
Michael Rittstein (1949)
SOUBOR PĚTI KRESEB
Soubor pěti kreseb tužkou, popř. tužkou a pastelkami na kreslicím kartonu, 5x 24x33 cm, sign. tužkou "M. Rittstein" nebo jen "Rittstein". Jedna s názvem "V troubě", ostatní bez názvu. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.