A70/087
Jan Bauch (1898-1995)
AKROBATKA
1977
Tempera na papíru, 45,5x49 cm (výřez pasparty), 59,5x64 cm (rám), dat. a sign. vpravo dole "1977 Jan Bauch".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.