A70/123
Josef Liesler (1912-2005)
O ČEM SNÍŠ
1972
Olej na překližce, 58x71 cm, sign. a dat. v obrazu "Liesler 72".
Rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.