A70/125
Michael Rittstein (1949)
NESRKEJ
1985
Kombinovaná technika na sololitu, 100x89 cm, sign. a dat. vpravo dole "M. Rittstein 85".
Rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.