A70/134
Jan Bauch (1898-1995)
SEDÍCÍ
1935
Keramika černě glazovaná, v. 24 cm. Na spodní straně sign. a dat. "JAN BAUCH 1935".
Reprod.: Jan Spurný, Jan Bauch, Praha 1978, obr. 111 (bronz, kolem 1930).
Peter Kováč - Rea Michalová, Jan Bauch, Galerie Art Praha 2013, s. 139, obr. 76.
Marcela Pánková, Jan Bauch : drobná plastika - kresba, Praha 1989, s. 9.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.