A70/159
Josef Hůrka
STOLNÍ LAMPA
Československo, Napako, 50. - 70. léta 20. stol.
Stolní lampa k připnutí k pracovnímu stolu, nastavitelný sklon svítidla díky dvěma kloubům, typ 0522, v. max. 84 cm.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.