A70/160
Josef Hůrka
STOLNÍ LAMPA
Československo, Lidokov, 60. léta 20. stol.
Stolní lampa v bruselském stylu, typ L 117-2028, chrom, červeně lakovaný kov, stínítko posuvné a natáčecí, 12x44x21 cm, značeno výrobním štítkem.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického.