A71/009
PANORAMA KRÁLOVSKÉ PRAHY
19. stol.
Barevné fotografické panorama Prahy na šesti listech, 34,2x153,3 cm. Vydal nakladatel Jos. R. Vilímek v Praze. Šest listů poskládaných v plátěných deskách se zlacením. Vel. 35,2x26,2 cm.
Stav dobrý, desky mírně opotřebené, hřbet uvnitř rozlepený.