A71/109
Quido Mánes (1828-1880)
KRAJINA POD ALPAMI
Olej na plátně, 14x22,5 cm, sign. vpravo dole "Q. Manes". Na zadní straně rámu sign. "Quido Manes", na levé straně nalepený výstřižek z novin o Manes Quido. Plátno zn. razítkem Národní galerie v Praze. Rámováno. Stav B.