A71/110
ŘÍČNÍ KRAJINA - JULIUS LANGE, (1817-1878)
Olej na plátně, adjustováno na dřevěné desce, 26x47,5 cm, sign. vlevo dole "J. Lange". Rámováno. Stav A.