A71/116
Jean Jacques Rousseau (1861-1911)
KRAJINA U ST. MARGUERITE SUR MER
1895
Olej na plátně, 38,5x61,2 cm, sign., zn. a dat. vlevo dole "J. J. Rousseau, St. Marguerite 1895".
Zadní strana rámu "1895 Paysage a St. Marguerite J. J. Rousseau, Julon 1896".