A71/117
Jan Emanuel Václav Radimský (1867-1946)
KLIDNÁ ŘEKA
20. léta 20. stol.
Olej na lepence, 70x100 cm, neznačeno, nedatováno. K dílu náleží odborný posudek potvrzující originalitu díla, vystavený v roce 2022 PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Za laskavou konzultaci děkujeme PhDr. Šárce Leubnerové. Rámováno, zaskleno.
Provenience: sbírka Dr. Jaroslava Lorka