Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Lesní interiér II.

A71/122

Vilém Trsek (1862-1937)

LESNÍ INTERIÉR II.

1922
Olej na plátně, 116x89 cm, sign. a dat. vlevo dole "V. Trsek 1922". Rámováno. Stav A.