A71/123
Vilém Trsek (1862-1937)
LESNÍ INTERIÉR SE ZVĚŘÍ
1923
Olej na plátně, 115,2x79,8 cm, sign. a dat. vlevo dole "V. Trsek 1923". Rámováno.
Stav A-B.