A71/127
Gustav Porš (1888-1955)
ORÁČ
1927
Olej na malířském kartonu, 33,4x50,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Porš Gustav 1927". Rámováno, zaskleno.
Stav A/B.