A71/134
Bohumír Dvorský (1902-1976)
DRAHANSKÁ VRCHOVINA - SNOPY
Olej na plátně, 43x97,5 cm, sign. vlevo dole "Boh. Dvorský". Rámováno. Stav A-B.