A71/139
Ludvík Vacátko (1873-1956)
KOUPÁNÍ KONÍ
1934
Olej na překližce, 38,5x51 cm, sign. a dat. vlevo dole "Vacátko 1934", na rubu pozn. "Přímo od mistra Vacátky obdržel poštou 30./III. 34. Koupání koní, 49,5x37,7 přesně". Rámováno.
Stav A/B.