A71/143
Antoš Frolka (1877-1935)
DÍVKA V KROJI
1925
Akvarel na kartonu, 51,5x35,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "A. Frolka 25". Rámováno v původním rámu, paspartováno, zaskleno.