A71/147
Vlastimil Košvanec (1887-1961)
DÁMA S PARAPLETEM
Olej na překližce, 67x88,5 cm, sign. vpravo dole "V. Košvanec". Rámováno. Stav A.
Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.