A71/163
Štefan Prukner (1931-2011)
CESTA ALEJÍ
1974
Olej na plátně, adjustováno na kartonu, 70x79,5 cm, sign. a dat. vlevo dole "Prukner 74". Rámováno.
Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.