A71/202
KLUBOVÉ NÁSTĚNNÉ HODINY
Rakousko-Uhersko
60. léta 19. stol.
Rámové zlacené hodiny s čtvrťovým bitím. Rozměr 60x50x13 cm.
Mírně poškozený vnější rám, nejdoucí (třeba vyčistit), kompletní, bez klíče..