A71/204
LAMPA NA NOČNÍ STOLEK
Čechy
60. léta 20. stol.
Lampa na noční stolek, eloxovaný hliník, stínítko: oranžový plast, v. 49,5 cm. Původní elektrifikace, funkčnost neověřována.
Provenience: sbírka Alexandra Skalického. Zakoupeno v roce 1968 v prodejně Elektro v Náchodě.