A71/213
DVOJICE ŽIDLÍ
Rakousko
40.-50. léta 19. stol.
Židle dýhované jilmovou dýhou. Sedáky nově potaženy látkou s květinovým dekorem. Výška 99 cm. Výška sedáku 48 cm.