A71/318
VÁZA A FLAKON
Čechy, 2. pol. 19. stol.
Hruškovitá váza na nízké patce, se zvonovitě rozšířeným hrdlem na krátkém úzkém krku a nataveným uchem, hořečnaté sklo, zlacená štafáž s historizující ornamentikou. Spolu: drobný hruškovitý flakon na vyšší patce, krátké límcovité hrdlo je opatřeno hraněnou zátkou, hořečnaté sklo, zlacená štafáž - z větší části setřená.
V. 22 cm a 11 cm.
Stav A-B.