A71/353
VÁZA ALEXANDRIT
Čechy, Karlovy Vary, Moser,
2. čtvrt. 20. stol.
Váza z masivního barevně proměnného skla Alexandrit, zevně broušená do dvojí řady osmi vejčitých faset.
V. 15 cm.
Značeno razítkem leptací tinkturou "Moser" (nepřihlášená varianta č. 12).