Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Talíř s chinoiserií

A71/409

TALÍŘ S CHINOISERIÍ

Patrně Francie, 19. stol.
Hlubší kruhový talíř opatřený montáží k zavěšení, fajáns bíle glazovaná, malovaná v pestrých muflových barvách s tmavě hnědou konturou, motiv Číňana s dýmkou v krajině mezi fantaskní flórou, stylizované florální motivy také na okraji. Ø 22,3 cm. Neznačeno. Stav A.