A71/409
TALÍŘ S CHINOISERIÍ
Patrně Francie, 19. stol.
Hlubší kruhový talíř opatřený montáží k zavěšení, fajáns bíle glazovaná, malovaná v pestrých muflových barvách s tmavě hnědou konturou, motiv Číňana s dýmkou v krajině mezi fantaskní flórou, stylizované florální motivy také na okraji.
Ø 22,3 cm.
Neznačeno.