A71/472
ŠÁLEK S PODŠÁLKEM - BIEDERMEIER
Čechy (Loket?), ca 2. čtvrt. 19. stol.
Zvonovitý šálek na vyšší patce, s převýšeným uchem, porcelán, na pohledové straně pestře malovaná kytice, zlacená štafáž; spolu hlubší podšálek.
V. šálku 10,5 cm, Ø podšálku 14,5 cm.
Na podední nedoražená značka, snad "paže s mečem" (Loket, Gebrüder Haidinger) a "W".
Šálek a podšálek patrně nepatří k sobě.