A71/477
DVOJICE MÍS
Čechy, Horní Slavkov, Lippert & Haas,
2. třetina 19. stol.
Dvě oválné stolní mísy s prolamovanými okraji, porcelán s reliéfním, pestře malovaným a zlaceným florálním dekorem ve stylu druhého rokoka, v zrcadle květinový / ovocný motiv, ostatek plochy, resp. okraje zdobeny barevným fondem a listry / kobaltem pod polevou.
36x27x5,5 cm a 35x23,5x7 cm.
Vtlačené značky "S" s č. "85" a "17" a vtlač. č. modelu "1157" a "1040 / 2", na menší míse štětcová zn. malíře "48.".