A71/499
Willy Zügel (1876-1950)
VRÁNA
Německo, Selb, Ph. Rosenthal & Co.,
20. léta 20. stol.
Dekorativní porcelánová plastika sedící vrány, malovaná v přirozených šedých tónech pod glazurou.
V. 13 cm, d. 27 cm.
Zeleně tištěná podglazurní značka "Rosenthal SELB-BAVARIA", vtlačené č. modelu "K 127" a papírová nálepka "STERN".
Stav restaurováno.
Restaurována špička zobáku a levá noha.