Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Stříbrná brož s emailem

A71/607

STŘÍBRNÁ BROŽ S EMAILEM

Rakousko, Vídeň, návrh Georg Stöger, realizace Alexander Sturm pro Wiener Werkstätte, 2. desetiletí 20. stol.
Stříbrná brož oválného tvaru se siluetou dámy v krinolíně a tenkou lienární obrubou provedenými v kontrastním černém emailu. Ag 900/1000, R-U puncovní značka S-29, mistr. zn. "G St" a "WW". V (novodobé) etuji. Celková hmotnost 10,46 g, 3,2x2,5 cm. Stav A.