Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Stříbrné kapesní hodinky

A71/703

STŘÍBRNÉ KAPESNÍ HODINKY

Švýcarsko, 1882-1934
Stříbrné dvouplášťové kapesní hodinky, částečně zlacené, bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí ruček a samostatnou vteřinovkou. Strojek s kotvovým krokem, na vnitřní straně pláště značeno "MONTRE DE HAUTE PRÉCISION ANCRE 15 RUBIS", "DÉPOSÉ BALZ", č. 14795 / S, německé a švýcarské puncovní značky, ryzostní číslo. Ag 800/1000, Ø 5 cm. Stav B. Funkční, jdoucí.