Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Kapesní hodinky Omega

A71/710

Švýcarsko, Omega,

KAPESNÍ HODINKY OMEGA

20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, Ø 4,8 cm. Bílý ciferník je dělen černými arabskými číslicemi a červenými 24hodinovými hodnotami, opatřen dvojicí modřených Brequet-ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "OMEGA". Strojek s kotvovým krokem, značen "OMEGA WATCH Co SWISS 15 JEWELS 6936476". Na vnitřní straně pláště značeno: "SWISS MADE-FABRICATION SUISSE OMEGA 7817476". Stav B. Funkční, jdoucí.