Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Trojice kapesních hodinek a šatlén

A71/711

TROJICE KAPESNÍCH HODINEK A ŠATLÉN

Švýcarsko, 20. stol.
Dvouplášťové kapesní hodinky Omega, plášť: obecný kov, bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny, doplněn červenými 24-hodinovými hodnotami, opatřen dvojicí ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "OMEGA". Strojek s kotvovým krokem, zn. "OMEGA WATCH Co. SWISS 15 JEWELS 7136317". Na vnitřním plášti značeno: "OMEGA SWISS MADE" a č. 7891405. Ø 4,8 cm. Kapesní hodinky Doxa, plášť: obecný kov, bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny, doplněn červenými 24-hodinovými hodnotami, opatřen dvojicí modřených ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "DOXA". Strojek s kotvovým krokem, zn. "DOXA". Na vnitřním plášti značeno: "MEDAILLE D`OR MILAN 1906 DOXA HORS CONCOURS LIEGE - 1905", "METAL ARGENTAN DOXA DEPOSE" a č. 1254765. Ø 5 cm. Stříbrné dvouplášťové kapesní hodinky, bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí modřených ruček a samostatnou vteřinovkou. Strojek s kotvovým krokem. Na vnitřním plášti značeno: "15 RUBIS ANCRE DE PRECISION SPIRAL BREGUET COMPENSATEUR GRAND PRIX BRUXELLES 1910", č. 720033, R-U puncovní značky pro cizí zboží S-35. Šatlén k hodinkám se znakem Švýcarska, obecný kov, email, plast, d. 17 cm. Stav A-B. Všechny hodinky funkční, jdoucí.