Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Zlaté náramkové hodinky s funkcí stopek

A71/712

ZLATÉ NÁRAMKOVÉ HODINKY S FUNKCÍ STOPEK

Švýcarsko, pol. 20. stol.
Zlaté náramkové hodinky, ciferník zlaté barvy je členěn vteřinovými dílky a arabskými číslicemi pro hodiny, opatřen trojicí ruček - hodinovou, minutovou a vteřinovou / stopkami, telemetrickou a tachymetrickou stupnicí, značen: "TELEMETRE / CHRONOGRAPHE / ANTIMAGNETIC". Na spodní straně na plášti značeno ryzostním číslem "18K 0,750" a č. 522417. Ø 3,5 cm. Stav B. Funkční, jdoucí. Bez pásku.