A71/722
TABATĚRKA ŽELVOVINA
Francie,
konec 18. stol. (?)
Dóza obdélného tvaru ze želvoviny ve zlacené mosazné montáži, víčko na stěžejce je intarzováno zlacenou mosazí, spodní strana a boky s jemným reliéfním dekorem rokokových ornamentů, 6,5x4x1,8 cm.
Stav C.
Drobnější odštěpy a opravy.