Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Tabatěrka želvovina

A71/722

TABATĚRKA ŽELVOVINA

Francie, konec 18. stol. (?)
Dóza obdélného tvaru ze želvoviny ve zlacené mosazné montáži, víčko na stěžejce je intarzováno zlacenou mosazí, spodní strana a boky s jemným reliéfním dekorem rokokových ornamentů, 6,5x4x1,8 cm. Stav C. Drobnější odštěpy a opravy.