Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Kabelka, pudřenka a tabatěrka

A71/725

KABELKA, PUDŘENKA A TABATĚRKA

Drátěná kabelka s alpakovým rámem a řetízkovým uchem, 17x23 cm. Stříbrná pudřenka čtvercového tvaru s víčkem na stěžejce, původním zrcátkem a poduškou, Ag 900/1000, celková (hrubá) hmotnost 86,95 g, 7x7x1 cm, ražený a gravírovaný dekor s iniciálou na víčku, tzv. 2. čsl. puncovní značka S-46, mistrovská zn. "ES", ryzostní číslo. Stříbrné pouzdro na cigarety s raženým dekorem, víčkem na stěžejce a původními gumičkami, vyzlacený interiér s gravírovaným vlastnickým přípisem "Ing. L. D.", Ag 900/1000, celková (hrubá) hmotnost 134,42 g, 11x8x1 cm, puncovní značka S-43, ryzostní číslo. Stav A-B.