Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Stříbrný příbor

A71/729

STŘÍBRNÝ PŘÍBOR

Československo, 20. - 30. léta 20. stol.
Dvanáctiosobní sada stříbrných příborů ve dvoupatrové kazetě zn. "František Broulík, klenotník, Hradec Králové" obsahuje: sadu pro hlavní chod, dezert, ryby, ovoce, kávové a čajové lžičky, koktejlové vidličky, servírovací příbory, naběračky, misku na párátka, dortovou lopatku, kleště na cukr, slánku a pepřenku se lžičkami. Ag 800/1000, částečně zlaceno, celková hmotnost bez nožů 4080 g (+ ca 650 g Ag - rukojeti nožů a ovocných příborů). Jedná se o kompilaci z více souprav, puncovní značky S-38 a S-48 (+ S-41), mistrovské značky "FB", "ML" a "VK". Stav A-C.