Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Kristus

A71/748

KRISTUS

Nizozemí 18. stol.
Busta bolestného Krista s trnovou korunou, v šarlatovém plášti přes ramena a zlacenou paprsčitou svatozáří kolem hlavy. Malba na měděném plechu, 14,5x17,5 cm. Stav restaurováno.