A71/750
Anonym
MADONA S DÍTĚTEM
19. století
Olej na plátně podloženo kartonem, 49,5 x 33,3 cm, nesignováno. Obraz představuje variantu devočního vyobrazení Panny Marie Čenstochovské. Rámováno.
Stav odpovídající stáří.