Hlavní stránka > Aukce > 72. Bibliofilie a vzácné tisky > Of Kings` Treasuries - Of Queens` Gardens

A72/035

John Ruskin (1819-1900)

OF KINGS` TREASURIES - OF QUEENS` GARDENS

1902
Vel. 8°, 19,8x14 cm. 99 a 68 číslovaných s., anglicky. Pevná vazba v zeleném marokénu se zlacenými bordurami, hřbet s pěti vazy a zlatými typy, zlatá horní ořízka, značeno na předním přídeští "Bound by Riviere & Son" a londýnským knihkupectvím Sotheran & Co. Jednotlivé stránky textu mají dřevořezové florální bordury značené Christopherem Deanem. Ozdobné iniciály a části textu jsou tištěny červeně. Vydal George Allen v Londýně roku 1902, jeho kolofon zakončuje oba texty. Tiskl na ručním papíře Ballantyne Press v Edinburgu.