Hlavní stránka > Aukce > 72. Bibliofilie a vzácné tisky > 4 svazky Œuvres complétes

A72/175

Albert Camus (1913-1960)

Různí autoři

4 SVAZKY ŒUVRES COMPLÉTES

1962
Œuvres complétes II. - V. svazek z luxusní edice Ludvíka XIV. Vel. 4°, 28x21 cm. Volné archy v obálce a kartonovém pouzdru s pergamenovým hřbetem. Vydal André Sauret v Paříži roku 1962. Jedno z 200 přednostních vydání obsahující navíc 1 originální signovanou a číslovanou barevnou litografii příslušného umělce. Tyto 4 exempláře nesou všechny číslo 40. II Essais littéraires. 324 číslovaných s., francouzsky. S originálními barevnými litografiemi od Orlanda Pelaya (1920-1990) v textu + celá sada těchto litografií na japanu v samostatné složce v příloze + 1 signovaná a číslovaná litografie na japanu. III Essais philisophiques. 465 číslovaných s., francouzsky. S originálními barevnými litografiemi André Massona (1896-1987) v textu + celá sada těchto litografií na japanu v samostatné složce v příloze + 1 originální signovaná a číslovaná litografie na japanu. IV Essais politiques. 405 číslovaných s., francouzsky. S originálními barevnými litografiemi Paula Guiramanda (1926-2007) v textu + celá sada těchto litografií na japanu v samostatné složce v příloze + 1 originální signovaná a číslovaná litografie na japanu. V Théâtre. Vel. 4°, 28x21 cm. 345 číslovaných s., francouzsky. S originálními barevnými litografiemi Julese Cavaillèse (1901-1977) v textu + celá sada těchto litografií na japanu v samostatné složce v příloze + 1 originální signovaná a číslovaná litografie na japanu. Výborný stav, nerozřezané archy.